Kapı İmalatı

ÜRÜN AÇIKLAMASI

  • Kapı İmalatı
  • Tüm ihtiyaçlar için etkili yapıştırıcı sistemleri
  • Formaldeitsiz Dispersiyon ve hotmelt yapıştırıcılar
  • En yüksek kalite için poliüretan yapıştırıcılar
  • Mayer Yapıştırıcılar ile Kapı İmalatı

Kapı panellerinin endüstriyel seri üretiminde, daha yüksek çevrim hızı talebi sürekli olarak artmaktadır. Mayer hotmelt yapıştırıcılar presleme sürelerinin minimuma indirildiği serileri kolaylaştırır. Geleneksel EVA veya yeni poliolefin (PO) hotmelt yapıştırıcıları ile üretim güvenilir ve yüksek derecede verimlidir. Nem ve ısı direncinin en yüksek seviyelerine, Mayer® yapıştırıcı ailesinden poliüretan hotmeltler kullanılarak erişilebilir.

Kapı panellerinin kenarları, düz kenarlar, yumuşak şekilli veya geleneksel katlama kenarı gibi çok çeşitli kenar bantları kullanılarak tamamlanabilir. Kapı çerçevelerinin sarılması gibi tüm bu işlemler için Mayer SE, tüm modern ve yüksek verimliliğe sahip kapı üretimine yönelik talepleri karşılayarak EVA, PO ve PUR’a dayalı hotmelt yapıştırıcı serisini kullanıma sunmaktadır.
Bobin üzerinde veya geleneksel kaplama yüzeyler için sağlanan HPL veya CPL gibi dekor basınçlı laminat kullanılarak ahşap esaslı panel yüzeylerinin cilalanması için, Mayer® PVAc dispersiyon yapıştırıcılar, seri veya durağan üretim uygulamalarında güvenle kullanılabilir. Endüstriyel ölçekli laminasyon hatlarında dekor kağıdı veya termoplastik folyolara yer vermek amacıyla üstün yapışma özellikleri ile Mayer® folyo yapıştırıcılar denenmiş ve etkinliği kanıtlanmıştır.

Küçük mağazalarda üretilen özel kapılardan çok sayıda endüstriyel seri üretime kadar olan tüm imalat teknikleri, kullanım kolaylığı, düşük emisyon ile uyarlanan yapıştırıcılar gerektirmektedir. Bu yapıştırıcının söz konusu kullanım yerine uygulandığında bitmiş kapıdan beklenen kalite standardını karşılamak zorunda olduğunu söylemeye gerek yoktur.

Kapılar evlerin iç mekanlarına değer katan malzemelerdir. Ürün ve tasarımdaki değişiklikler, kullanım alanları ve teknik talepler, neredeyse sonsuz bir çeşitliliğe neden olur ve sonuç olarak üreticilerin karşılamak zorunda olduğu gereksinimleri arttırır. Söz konusu kapı imalatı serisi, kasa ve panellerin monte edilen geleneksel kapıları, en son teknolojiye sahip ahşap kapıları, iç kullanımlara yönelik düz kapıları kapsamaktadır. Kapı panelleri ve kapı çerçevelerinin olası kombinasyonları, karışık ve neredeyse sonsuz çeşitliliğe sahip ürünlere yol açmaktadır. Evin iç kısımları için kapıların karşılaması gereken yüksek teknik standartlar dışında, ofis ihtiyaçları ve kurumsal gereklilikler sürekli olarak daha bağlayıcı hale gelmektedir. Yangından korunma, ses yalıtımı ve güvenlik sistemleri, kapıların yapımında göz önünde bulundurulması gereken hususlardır.

ÜRÜN DETAYLARI

Marka: MAYER
Kategori: Ahşap-Mobilya-Profil Sarma
Tip: Kapı İmalatı